.

Česko Slovensko and Internalional GobTube Magazin - Najlepšie Zaujímavosti Rady Návody Nápady

.

Join us to Facebook Group GobTube

.

Děvče začalo ve 14 letech vyrábět šperky, nyní je miliardářka!

Must read \ share to internet | 

Nestává se každý den, aby se zrodila společnost, která svému majiteli dokáže vydělat dvě stě padesát milionů dolarů za rok.

Je to neuvěřitelné i proto, že ji založilo jen 14 leté šikovné děvče. Američanka Bella Weems 17 je, ale živým důkazem, že miliardářem se může stát skutečně každý.

"Vždycky jsem věřila, že dokážu všechno, co budu chtít," píše Bella na svých stránkách.

Její ambice se vyplatily. Díky sebedůvěře, vlastnímu úsilí dosáhlo toto děvčátko z Arizony svůj původní cíl: v roce 2012 si pořídila nádherný bílý džíp.

Miliardářkou kvůli autu

Důvody, které tehdy čtrnáctiletou Bellu vedly k založení společnosti s názvem Origami Owl, byly zištné. Tehdy totiž požádala své rodiče o auto, které si přála dostat k šestnáctým narozeninám.

Ti však nechtěli zbytečně rozmazlovat svou dceru. Doporučili jí proto, aby se zamyslela nad způsoby, jak by si mohla na vlastní auto sama vydělat. Po zvážení všech možností se dospívající dívka rozhodla pro výrobu a prodej bižuterie.

bizuterie-origami-owl1

Dobře investované peníze

Na nákup prvního materiálu a na výrobu šperků použila ušetřených třistapadesát dolarů, které si vydělala hlídáním dětí. Pak začala nabízet bižuterií přátelům.

Každý vydělaný dolar investovala do nových komponentů pro další výrobu šperků. Své výrobky prodávala doslova při každé příležitosti, nabízela je na sousedských posezeních, v místních buticích i na klenotnické show.

Po třech letech se z dětského projektu stala prosperující společnost, která sdružuje více než pětadvacet tisíc nezávislých "návrhářů" a její čistý výdělek se letos odhaduje na neuvěřitelných dvě stě padesát milionů dolarů.

Namísto zábavy práce

"Trávila jsem hodiny a hodiny nabízením svých šperků, místo toho abych si užívala někde venku s přáteli a nakonec se mé výrobky začaly prodávat samy," prozradila magazínu Forbes úspěšná Bella.

I když to byla Bella, která vymyslela společnost založila, bez pomoci členů rodiny by se neobešla, zatím totiž chodí na střední školu. Její matka Chrissy, která je spoluzakladatelkou Origami Owl jí pomohla sestavit tím návrhářů a strýcové podnikavé dívce pomáhají s internetovým obchodem a marketingem.

zvr
Add Your Reaction

.

We wish to all pleasant reading and joint discussion in the comments.

http-gobtube-com