.

Česko Slovensko and Internalional GobTube Magazin - Najlepšie Zaujímavosti Rady Návody Nápady

.

Join us to Facebook Group GobTube

.

Jak shodit 3 kila do 2 týdnů ? Pejsek vám pomůže vylepšit a zpevnit postavu

Must read \ share to internet | 

Jestliže také patříte mezi milovníky psů, poradíme vám, jak spalovat ještě více kalorií a zhubnout i 3 kila za 14 dní!

Není tajemstvím, že majitelé psů mívají zpravidla lepší kondičku než ti, kteří si pejska, kvůli časové vytíženosti nemohou dovolit. S příchodem jarního počasí, můžete začít prodlužovat procházky a s dodržením následujícího plánu, si vyformujete výstavní postavu do plavek.

Dva týdny dodržte následující plán. Každý den vypijte nalačno půl litru teplé vody s citrónovou šťávou. Přes den podpořte hubnutí zeleným čajem a vypijte litr a půl neperlivé čisté vody. V jídelníčku se snažte vyloučit smažená jídla, třeba omezit cukry a slazené nápoje. Jezte jen do pocitu sytosti. Připravte si například Fitness salát.

Ranní procházku s pejskem, využijte k nastartování metabolismu. Svižné tempo držte minimálně půlhodiny. Uprostřed venčení pejska si dejte pauzu a cvičte, přetáhněte si záda. Do tempa se opět dostanete po deseti dřepech s výskokem. Celkově si tak můžete hned odepsat 150 kcal.

Odpolední venčení spojte s joggingem, díky kterému zvýšíte tepovou frekvenci i spalování. 30 minut indiánského běhu se střídá s chůzí s joggingem spálíte až 230 kalorií. Jednou za tři dny se pokuste pejskovi i sobě dopřát venku i celou hodinku, nezapomeňte s sebou vzít míček a švihadlo, aby byla vaše sportovní aktivita co nejpestřejší. Švihadlo je skvělým pomocníkem pro nastartování spalování.

Večerní procházka může být v klidnějším relaxačním tempu, měla by trvat alespoň dvacet minut a namísto tempa se tentokrát soustřeďte na správné dýchání a správné držení těla. Rovný hřbet, zataženo břicho a zadeček. Po procházce už nic nejezte a jděte si do hodiny lehnout. I tímto šetříte kalorie. Za den jejich díky pejskovi odepíšete až 600 kcal, což je více než hodina náročného aerobiku. Navíc pohyb na čerstvém vzduchu s vaším miláčkem vás uklidní i po psychické stránce.

Pokud chcete opravdu ty nejlepší výsledky, nezahálejte ani přes víkend. K obvyklým aktivitám přidejte kolečkové brusle, kolo , nebo třeba koloběžku. Aktivní životní styl se odrazí na postavě, i na zdraví, nebudete mít problémy s váhou a získáte množství zážitků.

zvr
Add Your Reaction

.

We wish to all pleasant reading and joint discussion in the comments.

http-gobtube-com