Jak shodit 3 kila do 2 týdnů ? Pejsek vám pomůže vylepšit a zpevnit postavu

0
jak-shodit
Priatelia, priaznivci Česko-Slovenského magazínu GobTube, želáme Vám príjemné ničím nerušené čítanie, neobsahuje násilie, bulvár, ani sexuálny obsah.
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Jestliže také patříte mezi milovníky psů, poradíme vám, jak spalovat ještě více kalorií a zhubnout i 3 kila za 14 dní!

Není tajemstvím, že majitelé psů mívají zpravidla lepší kondičku než ti, kteří si pejska, kvůli časové vytíženosti nemohou dovolit. S příchodem jarního počasí, můžete začít prodlužovat procházky a s dodržením následujícího plánu, si vyformujete výstavní postavu do plavek.

Dva týdny dodržte následující plán. Každý den vypijte nalačno půl litru teplé vody s citrónovou šťávou. Přes den podpořte hubnutí zeleným čajem a vypijte litr a půl neperlivé čisté vody. V jídelníčku se snažte vyloučit smažená jídla, třeba omezit cukry a slazené nápoje. Jezte jen do pocitu sytosti. Připravte si například Fitness salát.

Ranní procházku s pejskem, využijte k nastartování metabolismu. Svižné tempo držte minimálně půlhodiny. Uprostřed venčení pejska si dejte pauzu a cvičte, přetáhněte si záda. Do tempa se opět dostanete po deseti dřepech s výskokem. Celkově si tak můžete hned odepsat 150 kcal.

Odpolední venčení spojte s joggingem, díky kterému zvýšíte tepovou frekvenci i spalování. 30 minut indiánského běhu se střídá s chůzí s joggingem spálíte až 230 kalorií. Jednou za tři dny se pokuste pejskovi i sobě dopřát venku i celou hodinku, nezapomeňte s sebou vzít míček a švihadlo, aby byla vaše sportovní aktivita co nejpestřejší. Švihadlo je skvělým pomocníkem pro nastartování spalování.

Večerní procházka může být v klidnějším relaxačním tempu, měla by trvat alespoň dvacet minut a namísto tempa se tentokrát soustřeďte na správné dýchání a správné držení těla. Rovný hřbet, zataženo břicho a zadeček. Po procházce už nic nejezte a jděte si do hodiny lehnout. I tímto šetříte kalorie. Za den jejich díky pejskovi odepíšete až 600 kcal, což je více než hodina náročného aerobiku. Navíc pohyb na čerstvém vzduchu s vaším miláčkem vás uklidní i po psychické stránce.

Pokud chcete opravdu ty nejlepší výsledky, nezahálejte ani přes víkend. K obvyklým aktivitám přidejte kolečkové brusle, kolo , nebo třeba koloběžku. Aktivní životní styl se odrazí na postavě, i na zdraví, nebudete mít problémy s váhou a získáte množství zážitků.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Pridajte Príspevok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ