Láska je zmyslom nášho života bez lásky sa nedá žiť

1372
laska-love-veu
Priatelia, priaznivci Česko-Slovenského magazínu GobTube, želáme Vám príjemné ničím nerušené čítanie, neobsahuje násilie, bulvár, ani sexuálny obsah.
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

Je krásne nájsť niekoho, komu môžete veriť a na koho sa môžete spoľahnúť, kto vás naozaj ľúbi. Každý muž potrebuje aby ho žena milovala.

Jedným príkladom je pekný príbeh od kamarátky, ako starčekovia ktorí sa mali radi, prežili spolu 65 rokov v dobrom i v zlom, prežili dve svetové vojny, prežívali spoločne v obyčajnom domčeku tie najkrajšie chvíle, stále pracovali, darovali svoj životný čas jeden druhému. Dožili sa 97 rokov, zomreli nakoniec šťastný … z láskou v srdci.

Každý deň potrebuješ pohľadanie, bozk, aby si vedel že som tvojou oporou, aby si cítil dobro z mojej duše, aby si cítil, že…

moje srdiečko bije len pre teba !

tucny-chuda-laska-veu

Životný štýl v dnešnej materiálnej doby zabíja lásku. Viac a viac materiálne statky a veci, všetky moderné vymoženosti techniky všetci veľmi milujeme, vytvoríme si osobný vzťah k telefónu, k tabletu, ku kabelke, muži zasa k automobilu alebo k hifi aparatúre, ku psíkovi a podobne. Na facebooku žijeme životy iných, len nie svoj…

Zamilujte sa a prežijete nádherné chvíle, veď žijeme len raz.

Otroci konzumu zabudli milovať, radšej milujú plné kelímky hranoliek, gyros, značkové hodinky, čínske kabelky, lunapark, ale hlavne len sami seba. 99% ľudí sú tuční a škaredí, starajú sa len o jedlo, prerastené a povrchne hlúpe. Zámerne sa zohavujú tetovaním a pírsingom. Na svete sa ničomu nevyrovná ten pocit, keď na vás niekto myslí, keď vás naozaj niekto ľúbi.

i-miss-you-veu

Umenie milovať a byť šťastní zo šťastia milovanej osoby, to je pravá láska. Osud, náhoda, život spojil naše spoločné cesty lásky.

Chris Norman – Baby I miss you

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

Pridajte Príspevok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ