Na internet a sociálne siete nezverejnujte pravé osobné údaje, ani pravé fotografie, ani kreditné karty

7
modra-kobylka
Priatelia, priaznivci Česko-Slovenského magazínu GobTube, želáme Vám príjemné ničím nerušené čítanie, neobsahuje násilie, bulvár, ani sexuálny obsah.
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Zlí ľudia vám môžu ukradnúť celú identitu ! Rodinné fotografie, prihlasovacie heslá, heslá do bankových kreditných kariet, prípadne zámerne predajú vaše informácie inej firme !

Neverte nikomu a ničomu, dnes sa nedá veriť, sladké rečičky a med pod fúzmi. Na internetových fórach a rôznych diskusiách od vás zámerne ťahajú všetky osobné informácie, fotografie z dovolenky, fotografie zo svadby.

Chcú vedieť o vás všetko !!!

Neprihlasujte sa do žiadnych ankiet ani súťaží, nedávajte im žiadne svoje osobné údaje! Sú to samé podvody, ako od vás získať vaše meno, celú adresu, email a telefón !!!

Hlavne nezverejňujte nikde fotografie svojich nahých detí ani žiadne rodinné fotografie !!!

Dobrá rada nad zlato…. , ak už máte všade na internete svoje osobné údaje a fotografie, radšej všetko zo sociálnych sietí a fórumov vymažte a zrušte svoj pravý profil.

Mamičky nikde na internet, ani na zelenú žabku, ani na modrú kobylku nedávajte žiadne nahé fotografie detí ani fotografie rodiny ! Raz by sa vám to mohlo vypomstiť.

V rámci prevencie radšej nečakajte ani jeden deň. Urobte to ešte dnes. Určite budete spokojnejšie spávať.

Nikdy neviete kto na fórach číta vaše myšlienky …

Na internete sa stále dejú podvody, hlavne kradnutie a predávanie hesiel.

Denne sa dejú hackerské útoky na diskusné fóra a kradnutie údajou z databáz.

Predaj serverov aj so všetkými zaregistrovanými užívateľmi.

forum-zelena-zaba-modry-kon

Rozumné je neregistrovať sa do žiadnych diskusných forumov, neregistrovať sa do sociálnych sietí so svojím pravým menom.

Sociálne siete a diskusie vymysleli hlavne na pozorovanie a špiónovanie ľudí, na názory ľudí a ich chovanie, chcú vaše adresy, vašu polohu, čísla kreditiek, telefónne čísla, chcú vedieť čo vlastníte, aké auto máte, chcú spoznať, vidieť a prepojiť celú vašu rodinu …, už tomu rozumiete ?

Tisíce mamičiek nevedomky zverejňujú svoje osobné fotografie detí a rodiny na webe, zverejňujú svoj každodenný život, zverejňujú svoje debaty, ale ani netušia že to všetko je verejne dostupné na webe.

Citlivé obrázky vašich nahých detí môže zneužívať desiatky pedofilov, prihlásených na fóre pod falošnou identitou.

Ešte horšie je ak ste známa osobnosť, celebrita, alebo politik.

Na webe budte opatrní, nikomu nedávajte pravé osobné údaje …

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Pridajte Príspevok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ